Kongre Kayıt Ve Kongre Programı

Konaklamalı Kongre Katılım Ücreti: 750 TL* 

* Söz konusu ücret;

a) Kongre kayıt ücretini (kongre e-kitabı, kongre düzenleme hizmetleri, kongre çantası ve promosyon ürünleri)  ve

b) 5 yıldızlı Kuşadası Pine Bay Holiday Resort Otel’de kişi başı günlük konaklama ücretini (İki kişilik odada tek kişi fiyatıdır, tek konaklamak isteyenler için farklı ücretlendirme yapılır.) (Giriş günü alınacak açık büfe öğle yemeği, açık büfe akşam yemeği, açık büfe sabah kahvaltısı ve 10:00 ile 24:00 saat servis edilecek olan  içecek ikramı ile çıkış günü açık büfe Öğle Yemeğini ve mini barlarda kişi sayısı kadar 0,5 lt Su ve kolayı) kapsamaktadır.

**Konaklamalı katılımcı sayısı 100 kişi ile sınırlıdır. Kongre kayıt ücreti ödeme sırasına göre öncelik verilir. Kontenjan dolduktan sonra aynı yahut farklı fiyatla ek kontenjan sağlanacağı taahhüt edilmez.

Konaklamasız Katılım / Günübirlik Ücreti: 600 TL **

** Söz konusu ücret;

a) Kongre kayıt ücretini (kongre e-kitabı, kongre düzenleme hizmetleri, kongre çantası ve promosyon ürünleri) ve

b) 5 yıldızlı Kuşadası Pine Bay Holiday Resort Otel’de sunulan günlük otel hizmetlerini (09:00-18:00 öğle yemeği ve içecek ikramı) kapsamaktadır

 

Bildirisiz Konaklamalı Katılım Ücreti: 500 TL***

***Söz konusu ücret;

5 yıldızlı Kuşadası Pine Bay Holiday Resort Otel’de kişi başı günlük konaklama ücretini (İki kişilik odada tek kişi fiyatıdır, tek konaklamak isteyenler için farklı ücretlendirme yapılır.) (Giriş günü alınacak açık büfe öğle yemeği, açık büfe akşam yemeği, açık büfe sabah kahvaltısı ve 10:00 ile 24:00 saat servis edilecek olan  içecek ikramı ile çıkış günü açık büfe Öğle Yemeğini ve mini barlarda kişi sayısı kadar 0,5 lt Su ve kolayı) kapsamaktadır.

 

Kayıt ücreti kesinlikle iade edilmez.

Halihazırda lisansüstü eğitim yapan ve bunu belgeleyen öğrenciler için aşağıdaki fiyatlar uygulanır.

Konaklamalı Kongre Katılım Ücreti: 600 TL

Konaklamasız Katılım / Günübirlik Ücreti: 400 TL

Kongre kayıt ücretleri için banka hesabı daha sonra sayfamızdan ilan edilecektir.